




Причіп човновий Кияшко 55PL1111 до 5,0 м (Метал)
Причіп човновий Кияшко 55PL1111 до 5,0 м (Метал).
Цей односмуговий причіп призначений для транспортування, спуску на воду та підіймання з води човнів до 5 м, як-от: Прогрес, Сарепта, Вельбот 46, 47, Buster S, Buster M.
Стійке до корозії оцинковане покриття, стійке до водного середовища закритий маточинний підшипник, подвійна ізоляція електропроводини, 4 бічні підніжки, бічні напрямні, німецькі комплектуючі, повністю регульовані ложементи, носовий упор з V-подібним приймачем і лебідкою й ходова частина — це ті елементи, які нададуть вам максимальний комфорт під час експлуатації причепа. А середній трап дасть Вам змогу з легкістю спустити човен на воду.
Причіп повністю виготовлений зі сталі, поцинкованої гарячим способом. Йде на колесах 175/70 R13.
Стандартна комплектація:
- Колеса;
- Опорне колесо;
- Лебідка;
- Бічні підніжки;
- Стяжний ремінь;
- Два бічні напрямні ролики;
- Середній трап.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кияшко |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота причепа загальна | 1098 мм |
| Довжина причепа загальна | 5623 мм |
| Ширина причепа загальна | 2050 мм |
| Навантажувальна висота причепа | 518 мм |
| Повна маса причепа паспортна | 750 кг |
| Гальмівна система | Немає |
| Кількість осей причепа | Одна |
| Тип човна | Метал |
| Корисне навантаження | до 520 кг |
| Маса причепа | 230 кг |
| Колісна підвіска | Ресора+амортизатор |
| Ширина перевезеної човни | 2100 мм |
| Довжина перевезеної човни | 5000 мм |
| Комплектація причепа | Колеса,Опорне колесо,Лебідка,Бічні підніжки,Стяжний ремінь,Два бічні напрямні ролики,Середній трап |
| Колеса | 175/70 R13 |
| Тип покриття рама/кузов | Гаряче цинкування |
| Матеріал рами | Сталь |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: 55PL1111
Ціну уточнюйте
- +380 (63) 567-78-07Запчастини та аксесуари до причепів
- +380 (50) 644-37-72Запчастини та аксесуари до причепів
- +380 (67) 170-90-80Продаж причепів
- +380 (50) 922-87-86Ремонт причепів
- Понеділок10:0017:00
- Вівторок10:0017:00
- Середа10:0017:00
- Четвер10:0017:00
- Пʼятниця10:0016:00
- Субота10:0014:00
- НеділяВихідний






