




Причіп для перевезення двох мотоциклів Кияшко 328РМ1100
Причіп для перевезення двох мотоциклів Кияшко 328РМ1100.
Цей односмуговий причіп чудово підходить для комфортного перевезення одного — двох мотоциклів. Мотоцикли зручно заганяти на причіп зі знімного заїзного трапу. Фіксуються мотоцикли на спеціальному трапі за допомогою фіксувального механізму та стяжних ременів.
Причіп повністю виготовлений з поцинкованої гарячим способом сталі. Його вантажність до 580 кг, за повної маси 750 кг.
Причіп без гальмівної системи на ресорній підвісці з амортизаторами, що дає переваги, як-от плавність ходу, стійкість причепа на нерівностях і високу ремонтопридатність.
Йде на колесах 175/70 R13.
Стандартна комплектація:
- Колеса;
- Опорне колесо;
- Заздяний трап;
- Стоянковий желоб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кияшко |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота причепа загальна | 879 мм |
| Довжина причепа загальна | 3408 мм |
| Довжина причепа корисна | 2000 мм |
| Випробувана вантажність | до 580 кг |
| Колеса | 175/70 R13 |
| Комплектація причепа | Колеса,Опорне колесо,Два стоянкових жолоба,Два заїзних трапа |
| Маса причепа | 170 кг |
| Матеріал бортів | ----- |
| Матеріал підлоги | ----- |
| Матеріал рами | Сталь |
| Навантажувальна висота причепа | 487 мм |
| Колісна підвіска | Ресора+амортизатор |
| Повна маса причепа паспортна | 750 кг |
| Тип покриття рама/кузов | Гаряче цинкування |
| Гальмівна система | Немає |
| Ширина причепа загальна | 1740 мм |
| Ширина причепа корисна | 1250 мм |
- Ціна: 38 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 328РМ1100
38 000 ₴
- +380 (63) 567-78-07Запчастини та аксесуари до причепів
- +380 (50) 644-37-72Запчастини та аксесуари до причепів
- +380 (67) 170-90-80Продаж причепів
- +380 (50) 922-87-86Ремонт причепів
- Понеділок10:0017:00
- Вівторок10:0017:00
- Середа10:0017:00
- Четвер10:0017:00
- Пʼятниця10:0016:00
- Субота10:0014:00
- НеділяВихідний







