




Причіп човновий Кияшко 42PL1102RIB до 3,8 м (RIB)
Причіп човновий Кияшко 42PL1102RIB до 3,8 м (RIB).
Цей односмуговий лафет призначений для транспортування надувних човнів класу RIB завдовжки до 3,8 м із мотором.
Під час експлуатації цього причепа Ви обов'язково відчуєте комфорт у використанні окремими вузлами та причепом загалом. Середній трап уздовж причепа полегшить Вам спуск і підйом човна, бічні підніжки знадобляться, коли захочете забратися в човен на причепі, лебідка на 500 кг дасть Вам змогу без зусиль занурити човен на причіп. Причіп також має безліч регулювань, які Вам знадобляться під час зміни човна.
Вся проводина на причепі захована всередині рами та не заподіє Вам незручностей. Ліхтарі (вказівники поворотів, стопи та габарити) встановлені так, щоб у темну пору доби Ви бачили в дзеркалі заднього огляду габарити причепа.
У ступицях встановлені дворядні підшипники закритого типу, так звані необслуговувані, тому Ви можете сміливо заїжджати у воду, не боячись за ходові якості причепа.
Вантажність причепа дасть змогу Вам перевозити все рибальське спорядження в човні, не боячись перевантаження.
На причепі встановлений передній носовий упор із роликовим приймачем і лебідкою.
Причіп повністю виготовлений зі сталі, поцинкованої гарячим способом. Йде на колесах 155/70 R13.
Стандартна комплектація:
- Колеса;
- Опорне колесо;
- Лебідка 500 кг + фал (AL-KO);
- Стяжний ремінь;
- Середній трап;
- Бічні підніжки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кияшко |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота причепа загальна | ----- |
| Довжина перевезеної човни | 3800 мм |
| Довжина причепа загальна | 4323 мм |
| Колеса | 155/70 R13 |
| Кількість осей причепа | Одна |
| Комплектація причепа | Колеса,Опорне колесо,Лебідка,Стяжний ремінь,Бічні підніжки,Середній трап |
| Маса причепа | 150 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Навантажувальна висота причепа | 505 мм |
| Колісна підвіска | Ресора+амортизатор |
| Корисне навантаження | до 350 кг |
| Повна маса причепа паспортна | 500 кг |
| Тип човна | RIB |
| Тип покриття рама/кузов | Гаряче цинкування |
| Гальмівна система | Немає |
| Ширина перевезеної човни | 2000 мм |
| Ширина причепа загальна | 1740 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: 42PL1102RIB
Ціну уточнюйте
- +380 (63) 567-78-07Запчастини та аксесуари до причепів
- +380 (50) 644-37-72Запчастини та аксесуари до причепів
- +380 (67) 170-90-80Продаж причепів
- +380 (50) 922-87-86Ремонт причепів
- Понеділок10:0017:00
- Вівторок10:0017:00
- Середа10:0017:00
- Четвер10:0017:00
- Пʼятниця10:0016:00
- Субота10:0014:00
- НеділяВихідний



