




Причіп човновий Кияшко 46PL1106RIB до 4,3 м (RIB)
Причіп човновий Кияшко 46PL1106RIB до 4,3 м (RIB).
Цей човновий причіп призначений для транспортування надувних човнів класу RIB завдовжки до 4,3 м із мотором.
Під час експлуатації цього причепа Ви обов'язково відчуєте комфорт у використанні окремих вузлів і причепа загалом. Середній трап уздовж причепа полегшить Вам спуск і підйом човна, бічні підніжки знадобляться, коли захочете забратися в човен на причепі. Лебідка на 500 кг дасть змогу Вам із легкістю завантажити човен на причіп.
Причіп також має безліч регулювань, які Вам знадобляться під час зміни човна. Вся проводина на причепі захована всередині рами та не заподіє Вам незручностей. Ліхтарі (вказівники поворотів, стопи та габарити) встановлені так, щоб у темну пору доби Ви бачили в дзеркалі заднього огляду габарити причепа.
У ступицях встановлені дворядні підшипники закритого типу, так звані необслуговувані, тому Ви можете сміливо заїжджати у воду, не боячись за ходові якості причепа. Також встановлений передній носовий упор із роликовим приймачем і лебідкою.
Вантажність причепа дасть змогу Вам перевозити все спорядження в човні, не боячись перевантаження.
Причіп повністю виготовлений зі сталі, поцинкованої гарячим способом. Йде на колесах 155/70 R13.
Стандартна комплектація:
- Колеса;
- Опорне колесо;
- Лебідка 500 кг + фал (AL-KO);
- Бічні підніжки;
- Стяжний ремінь;
- Середній трап.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кияшко |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота причепа загальна | ----- |
| Довжина перевезеної човни | 4300 мм |
| Довжина причепа загальна | 4723 мм |
| Колеса | 155/70 R13 |
| Кількість осей причепа | Одна |
| Комплектація причепа | Колеса,Подкаточное колесо,Лебідка,Дві бічні підніжки,Стяжний ремінь |
| Маса причепа | 160 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Навантажувальна висота причепа | 505 мм |
| Колісна підвіска | Ресора+амортизатор |
| Корисне навантаження | до 340 кг |
| Повна маса причепа паспортна | 500 кг |
| Тип човна | RIB |
| Тип покриття рама/кузов | Гаряче цинкування |
| Гальмівна система | Немає |
| Ширина перевезеної човни | 1900 мм |
| Ширина причепа загальна | 1840 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: 46PL1106RIB
Ціну уточнюйте
- +380 (63) 567-78-07Запчастини та аксесуари до причепів
- +380 (50) 644-37-72Запчастини та аксесуари до причепів
- +380 (67) 170-90-80Продаж причепів
- +380 (50) 922-87-86Ремонт причепів
- Понеділок10:0017:00
- Вівторок10:0017:00
- Середа10:0017:00
- Четвер10:0017:00
- Пʼятниця10:0016:00
- Субота10:0014:00
- НеділяВихідний





