




Причіп човновий Кияшко 51PL1108 до 4,5 м (Метал)
Причіп човновий Кияшко 51PL1108 до 4,5 м (Метал).
Цей односмуговий причіп призначений для транспортування човнів до 4,5 м завдовжки. На ньому транспортуються такі човни, як: Южанка-2, Обь, Крим, Вельбот-42.
Під час експлуатації цього причепа Ви обов'язково відчуєте комфорт у використанні окремих вузлів і причепа загалом. Середній трап уздовж причепа полегшить Вам спуск і підйом човна, бічні підніжки знадобляться, коли захочете забратися в човен на причепі, бічні напрямні допоможуть занурити човен на причіп під час вітру та течії. Причіп має безліч регулювань, які Вам знадобляться під час зміни човна. Одне з основних регулювань — регулювання центру ваги причепа (зможете регулювати навантаження на фаркоп).
Причіп повністю виготовлений зі сталі, поцинкованої гарячим способом.
Вся проводина на причепі захована всередині рами та не заподіє Вам незручностей. Ліхтарі (вказівники поворотів, стопи та габарити) встановлені так, щоб у темну пору доби Ви бачили в дзеркалі заднього огляду габарити причепа.
У ступицях встановлені дворядні підшипники закритого типу, так звані необслуговувані, тому Ви можете сміливо заїжджати у воду, не боячись за ходові якості причепа.
Вантажність причепа дасть змогу Вам перевозити все спорядження в човні, не боячись перевантаження. На причепі встановлений передній носовий упор з V-подібним приймачем і лебідкою.
Причіп йде на колесах 175/70 R13.
Стандартна комплектація:
- Колеса;
- Опорне колесо;
- Лебідка;
- Чотири бічні підніжки;
- Стяжний ремінь;
- Бічні напрямні ролики;
- Середній трап.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кияшко |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота причепа загальна | 1098 мм |
| Довжина перевезеної човни | 4500 мм |
| Довжина причепа загальна | 5223 мм |
| Колеса | 175/70 R13 |
| Кількість осей причепа | Одна |
| Комплектація причепа | Колеса,Опорне колесо,Лебідка,Чотири бічні підніжки,Стяжний ремінь,Бічні напрямні ролики,Середній трап |
| Маса причепа | 210 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Навантажувальна висота причепа | 518 мм |
| Колісна підвіска | Ресора+амортизатор |
| Корисне навантаження | до 540 кг |
| Повна маса причепа паспортна | 750 кг |
| Тип човна | Метал |
| Тип покриття рама/кузов | Гаряче цинкування |
| Гальмівна система | Немає |
| Ширина перевезеної човни | 1900 мм |
| Ширина причепа загальна | 1950 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: 51PL1108
Ціну уточнюйте
- +380 (63) 567-78-07Запчастини та аксесуари до причепів
- +380 (50) 644-37-72Запчастини та аксесуари до причепів
- +380 (67) 170-90-80Продаж причепів
- +380 (50) 922-87-86Ремонт причепів
- Понеділок10:0017:00
- Вівторок10:0017:00
- Середа10:0017:00
- Четвер10:0017:00
- Пʼятниця10:0016:00
- Субота10:0014:00
- НеділяВихідний





