




Причіп човновий Кияшко 58PL1112 до 5,3 м (Метал)
Причіп човновий Кияшко 58PL1112 до 5,3 м (Метал).
Цей односічний причіп прекрасно підходить для комфортного транспортування таких плавозасіб: Крим — 3, дата, Ладога, Вельбот 51, Buster L, Buster X, Lund 1650.
Оцинковане покриття захистить причіп від впливу на нього корозії, а під час замовлення цього причепа з послугою порошкового фарбування поверх цинкового покриття ви купуєте максимальний ступінь захисту від негативного впливу довкілля.
Причіп повністю виготовлений зі сталі, поцинкованої гарячим способом. Йде на колесах підвищеної вантажності 185/75 R13С.
Чотири бічні підніжки, стяжний ремінь, середній трап і носовий упор з V-подібним приймачем і носовим роликом забезпечать комфортну експлуатацію цього лафета.
Стандартна комплектація:
- Колеса;
- Опорне колесо;
- Лебідка;
- Стяжний ремінь;
- Чотири бічні підніжки;
- Два бічні напрямні ролики;
- Середній трап.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кияшко |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота причепа загальна | 1385 мм |
| Довжина перевезеної човни | 5300 мм |
| Довжина причепа загальна | 5924 мм |
| Колеса | 185/75 R13С |
| Кількість осей причепа | Одна |
| Комплектація причепа | Колеса,Опорне колесо,Лебідка,Стяжний ремінь,Чотири бічні підніжки,Два бічних напрямних ролика,Середній трап |
| Маса причепа | 280 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Навантажувальна висота причепа | 549 мм |
| Колісна підвіска | Ресора+амортизатор |
| Корисне навантаження | до 1000 кг |
| Повна маса причепа паспортна | 750 кг |
| Тип човна | Метал |
| Тип покриття рама/кузов | Гаряче цинкування |
| Гальмівна система | Немає |
| Ширина перевезеної човни | 2700 мм |
| Ширина причепа загальна | 2150 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: 58PL1112
Ціну уточнюйте
- +380 (63) 567-78-07Запчастини та аксесуари до причепів
- +380 (50) 644-37-72Запчастини та аксесуари до причепів
- +380 (67) 170-90-80Продаж причепів
- +380 (50) 922-87-86Ремонт причепів
- Понеділок10:0017:00
- Вівторок10:0017:00
- Середа10:0017:00
- Четвер10:0017:00
- Пʼятниця10:0016:00
- Субота10:0014:00
- НеділяВихідний







