




Причіп човновий Кияшко 68PL2216 до 6,3 м (Метал)
Причіп човновий Кияшко 68PL2216 до 6,3 м (Метал).
Цей двосічний лафет на торсійній підвісці з гальмами, призначений для транспортування катерів і яхт завдовжки до 6,3 м.
З гальмівною системою Ви почуватиметеся на поворотах і під час гальмування. Причіп обладнаний стоянковим і аварійним гальмом.
Стійке до корозії оцинковане покриття, подвійна ізоляція електропроводки, комплектуючі виробництва Німеччина, регульовані ложементи, 4 бічні підніжки, середній трап, носовий упор і ходова частина — це ті елементи, які нададуть вам максимальний комфорт під час експлуатації причепа.
Вантажність причепа дасть змогу Вам перевозити все рибальське спорядження в човні, не боячись перевантаження. На причепі встановлений передній носовий упор із роликовим приймачем і лебідкою.
Причіп повністю виготовлений зі сталі, поцинкованої гарячим способом. Йде на колесах підвищеної вантажності 185/80 R14С.
Стандартна комплектація:
- Колеса;
- Опорне колесо;
- Лебідка 500 кг + фал (AL-KO);
- Чотири бічні підніжки;
- Стяжний ремінь;
- Роликовий ложемент;
- Бічні напрямні ролики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кияшко |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота причепа загальна | 1408 мм |
| Довжина перевезеної човни | 6300 мм |
| Довжина причепа загальна | 7531 мм |
| Колеса | 185/80 R14С |
| Кількість осей причепа | Дві |
| Комплектація причепа | Колеса,Опорне колесо,Лебідка,Чотири бічні підніжки,Стяжний ремінь,Роликовий ложемент,Бічні напрямні ролики |
| Маса причепа | 430 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Навантажувальна висота причепа | 575 мм |
| Колісна підвіска | Торсіонна |
| Корисне навантаження | до 2270 кг |
| Повна маса причепа паспортна | 2700 кг |
| Тип човна | Метал |
| Тип покриття рама/кузов | Гаряче цинкування |
| Гальмівна система | Є |
| Ширина перевезеної човни | 3000 мм |
| Ширина причепа загальна | 2286 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: 68PL2216
Ціну уточнюйте
- +380 (63) 567-78-07Запчастини та аксесуари до причепів
- +380 (50) 644-37-72Запчастини та аксесуари до причепів
- +380 (67) 170-90-80Продаж причепів
- +380 (50) 922-87-86Ремонт причепів
- Понеділок10:0017:00
- Вівторок10:0017:00
- Середа10:0017:00
- Четвер10:0017:00
- Пʼятниця10:0016:00
- Субота10:0014:00
- НеділяВихідний




