




Причіп човновий Кияшко 80PL2219 до 8,5 м (Метал)
Причіп човновий Кияшко 80PL2219 до 8,5 м (Метал).
Двовісний причіп на торсій підвісці з гальмами призначений для транспортування катерів і яхт завдовжки 8,5 м. Згідно з нормами щодо перевезення вантажів максимально можлива довжина човна — 9 м.
З гальмівною системою ви почуватиметеся комфортніше на поворотах і під час гальмування. Також причіп обладнаний стоянковим і аварійним гальмом.
Стійке до корозії оцинковане покриття, подвійна ізоляція електропроводини, німецькі комплектуючі, додатковий роликовий домкрат для спуску плавності, 4 бічні підніжки, середній трап, повністю регульовані ложементи, носовий упор з V-подібним приймачем і носовим роликом, ходова частина — це ті елементи, які нададуть вам максимальний комфорт під час експлуатації човнового причепа.
Причіп повністю виготовлений зі сталі, поцинкованої гарячим способом. Йде на колесах підвищеної вантажності 185/80 R14С.
Стандартна комплектація:
- Колеса;
- Опорне колесо;
- Чотири бічні підніжки;
- Стяжний ремінь;
- Роликовий домкрат;
- Середній трап;
- Лебідка + фал (AL-KO).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кияшко |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота причепа загальна | ----- |
| Довжина причепа загальна | 8120 мм |
| Ширина причепа загальна | 2650 мм |
| Повна маса причепа паспортна | 3500 кг |
| Гальмівна система | Є |
| Кількість осей причепа | Дві |
| Тип човна | Метал |
| Корисне навантаження | до 2920 кг |
| Маса причепа | 580 кг |
| Колісна підвіска | Торсіонна |
| Ширина перевезеної човни | 3000 мм |
| Довжина перевезеної човни | 8500 мм |
| Комплектація причепа | Колеса,Опорне колесо,Лебідка,Чотири бічні підніжки,Стяжний ремінь,Роликовий домкрат,Середній трап |
| Колеса | 185/80 R14С |
| Тип покриття рама/кузов | Гаряче цинкування |
| Матеріал рами | Сталь |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: 80PL2219
Ціну уточнюйте
- +380 (63) 567-78-07Запчастини та аксесуари до причепів
- +380 (50) 644-37-72Запчастини та аксесуари до причепів
- +380 (67) 170-90-80Продаж причепів
- +380 (50) 922-87-86Ремонт причепів
- Понеділок10:0017:00
- Вівторок10:0017:00
- Середа10:0017:00
- Четвер10:0017:00
- Пʼятниця10:0016:00
- Субота10:0014:00
- НеділяВихідний






