+380 (96) 928-79-27
+380 (63) 567-78-07





Причіп човновий Кияшко 55PL1110 до 5 м (Метал)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Причіп човновий Кияшко 55PL1110 до 5 м (Метал).
Цей односмуговий причіп призначений для перевезення надувних човнів, як-от Южанка-1, Казанка-1.
Причіп повністю виготовлений зі сталі, поцинкованої гарячим способом. На причепі встановлений передній носовий упор із роликовим приймачем і лебідкою. Йде на колесах 175/70 R13.
Стандартна комплектація:
- Колеса;
- Опорне колесо;
- Лебідка;
- Чотири бічні підніжки;
- Стяжний ремінь;
- Середній трап;
- Бічні напрямні ролики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кияшко |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота причепа загальна | 1397 мм |
| Довжина перевезеної човни | 5000 мм |
| Довжина причепа загальна | 5623 мм |
| Колеса | 175/70 R13 |
| Кількість осей причепа | Одна |
| Комплектація причепа | Колеса,Опорне колесо,Лебідка,Чотири бічні підніжки,Стяжний ремінь,Середній трап,Бічні напрямні ролики |
| Маса причепа | 210 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Навантажувальна висота причепа | 518 мм |
| Колісна підвіска | Ресора+амортизатор |
| Корисне навантаження | до 540 кг |
| Повна маса причепа паспортна | 750 кг |
| Тип човна | Метал |
| Тип покриття рама/кузов | Гаряче цинкування |
| Гальмівна система | Немає |
| Ширина перевезеної човни | 1900 мм |
| Ширина причепа загальна | 1950 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: 55PL1110
Ціну уточнюйте
+380 (96) 928-79-27
Запчастини та аксесуари до причепів
- +380 (63) 567-78-07Запчастини та аксесуари до причепів
- +380 (50) 644-37-72Запчастини та аксесуари до причепів
- +380 (67) 170-90-80Продаж причепів
- +380 (50) 922-87-86Ремонт причепів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0017:00
- Вівторок10:0017:00
- Середа10:0017:00
- Четвер10:0017:00
- Пʼятниця10:0016:00
- Субота10:0014:00
- НеділяВихідний




